8-9/1999

Mosty przyjaźni przez San

BARDZO podoba nam się organizacja zlotu, bogaty program, kontakty ze skautkami i skautami z innych krajów i, oczywiście, poszczególne zajęcia. Jest ich tak wiele! A chciałoby się wszędzie zdążyć. Na przykład, czyż nie warto uczestniczyć w "nawigacji", gdzie, po prostu, aż dech zapiera? Albo wziąć udział w pieczeniu chleba. A przecież jest jeszcze skansen z całą gamą najróżnorodniejszych zajęć z rękodzieła. I wszystkie takie interesujące!

ALE, oczywiście, najważniejsze są spotkania ze skautami. A tych jest pod dostatkiem. Naszymi sąsiadami w podobozie "Ogień" są Polacy, Czesi i Słowacy. A na zlocie mamy cztery takie podobozy. I wszystkich chciałoby się odwiedzić, ze wszystkimi zapoznać.

JESTEŚMY pewne, że wyjeżdżając stąd, zabierzemy w swoich sercach niezapomniane wrażenia i wielu nowych wspaniałych przyjaciół.

Swietłana Ługaniec
Związek Przewodniczek Ukrainy