Ruch programowo-metodyczny ZHP "Ruch Całym Życiem" zaprasza !!!

...a za brata uważa każdego innego harcerza

Harcerskie poradnictwo "on line"

DRUHNO, druhu! Prowadzisz drużynę, gromadę, zastęp, krąg, szczep. Być może masz jakiś problem. Czegoś nie wiesz, brakuje ci pomysłu, sposobu rozwiązania, pomocy w zaplanowaniu jakiegoś działania. Być może przełożony zlecił ci zadanie, które przekracza twoje umiejętności.

CHCEMY ci pomóc! Masz kłopot związany tematycznie z harcerstwem - napisz, postaramy się coś doradzić. Nie wiesz, jak dobrze przeprowadzić zbiórkę, napisać próbę, zorganizować kurs, rozliczyć wydatki - napisz, podpowiemy rozwiązanie. Chcesz poszerzać harcerską i instruktorską wiedzę, harcerskie i instruktorskie umiejętności - napisz, służymy ci naszą pomocą.

HARCERSKIE poradnictwo "on line" dla instruktorek, instruktorów, harcerek i harcerzy - specjaliści z różnych dziedzin harcerskiego życia służą radą i pomocą.

JEŻELI potrzebujesz wsparcia, pomysłu, podpowiedzi - wyślij e-mail pod adresem: poradnictwo@calymzyciem.org.pl. Otrzymasz odpowiedź zawierającą propozycję rozwiązania problemu. W razie dalszych wątpliwości też nie zostawimy cię własnemu losowi - autorzy rad będą nadal do twojej dyspozycji.

ZAJRZYJ na stronę Poradnictwa w serwisie internetowym "Ruchu Całym Życiem (www.calymzyciem.org.pl), tam znajdziesz szczegóły dotyczące poradnictwa, a w przyszłości także archiwum ciekawych pomysłów i materiałów przydatnych w pracy instruktorskiej.

hm. Darek Brzuska
Hufiec ZHP Warszawa Żoliborz