2/2001

Napisz do nas:
czuwaj@zhp.org.pl

CARPATHIA 2001 - zmiana miejsca

WĘGIERSKI Związek Skautowy poinformował nas o zmianie miejsca zlotu Carpathia 2001. Zlot odbędzie się na terenie przyszłego Środkowo-Europejskiego Parku Skautowego w miejscowości Csobánka niedaleko Budapesztu (taką możliwość sygnalizowaliśmy, pisząc o zlocie w kwietniu). Inne ustalenia programowe i organizacyjne pozostają bez zmian.

W związku z nową lokalizacją organizatorzy przygotowują też nowe aktualne materiały zlotowe, stąd opóźnienie w ich dystrybucji. Bardzo prosimy o przekazanie powyższej informacji zainteresowanym środowiskom i przypominamy, że jak najszybciej należy przysłać zgłoszenia na zlot.

Wydział Zagraniczny GK ZHP

OD redaktora dla czytelników z Internetu: Informacja z 26 lutego! Na "Carpathii 2000" będzie nas ponad 300 harcerek i harcerzy! Gdyby dokładnie policzyć wszystkie zgłoszone do dziś drużyny obozowe, to nawet troszkę więcej. Ale czy wszyscy pojadą? Licząc pesymistycznie jest nas 16 drużyn po 21 osób. A optymistycznie? Zgodnie z tradycją jako skromny komendant drużyny obozowej na "Carpathię" wybiera się naczelny redaktor "Czuwaj".