DZIĘKUJEMY

V Hm. Januszowi Wojtyczy z Krakowa za notkę biograficzną ojca hm. Feliksa W. Bednarskiego w 90. rocznicę Jego urodzin. Życzenia stu lat zdają się tym razem zbyt skromne.

V Hm. Andrzejowi Szopie z Bydgoszczy za artykuł "Wychowanie moralne w harcerstwie".

V Hm. Lucjanowi Kupczakowi za relację ze Zlotu Harcerstwa Podbeskidzia (28-30.09.2001).

V Pwd. Marcinowi Szłapce z Chorągwi Wielkopolskiej za tekst o tegorocznej akcji "Powódź".

V Hm. Czesławowi Kozłowskiemu za materiał o XXX Zlocie Grunwaldzkim.

V Dh. Bolesławowi Brosiowi za przesłanie artykułu "Lwów kolebką Harcerstwa w Polsce (90 lat Harcerstwa) z dwumiesięcznika "Semper Fidelis".

V Annie Wojciechowskiej za wspomnienie o harcmistrzyni Bronisławie Tkaczuk.

V Sam. Zuzie Szybisty z Rzeszowa za świetną relację ze spływu kajakowego. Tekst opublikujemy.

V Magdzie Frankowicz, Karolinie Łyżwie i Kamili Szwed za relację ze Stanów Zjednoczonych. Tekst ukaże się w jednym z przyszłorocznych numerów.

V Pwd. Magdalenie Landowskiej i pwd. Karolinie Sucharskiej z Inowrocławia za sprawozdanie z "Camp Staff 2001, Immenhausen - Niemcy". Tekst bardzo nam się podobał, zdjęcia niestety słabsze - okładki z nich nie zrobimy.

V Pwd. Agnieszce Drogosz z Wałbrzycha za relację (wraz z dobrymi zdjęciami) z 15 urodzin XII Szczepu "Q", który w ramach rocznicowych obchodów zorganizował manewry techniczno-obronne.

V Wędr. Annie Cudny z Wyszkowa za refleksje o wakacyjnej przygodzie "Wojownik światła". Twoje zdjęcia są znakomite, ale niestety tylko cztery.v Korciaczkowi za brudnopis świetnego materiału, który miał być poprawiony... I co? Instruktorskie obiecanki-cacanki???

V Polskiemu Towarzystwu Historycznemu w Warszawie za zaproszenie na uroczysty kominek z okazji 90-lecia Harcerstwa w dniu imienin Andrzeja Małkowskiego (30.11.2001).

V Komendzie Hufca w Częstochowie za zaproszenie na uroczyste zakończenie obchodów jubileuszu 90-lecia Harcerstwa Ziemi Częstochowskiej (24.11.2001).

V Komendzie Hufca w Lipsku za zaproszenie na imprezę mikołajkową dla dzieci specjalnej troski "Dajmy dzieciom uśmiech" (9.12.2001).

Adam Czetwertyński

Sprostowanie

V W wierszu hm. Janusza Homplewicza, wydrukowanym w poprzednim numerze "Czuwaj", popełniliśmy błędy. Powinno być:

WERS 18: również tych z harcerskich lilijek

WERS 32: ślady Twoje znajdowały -